AIMP 2

AIMP 2

AIMP jest to oprogramowanie służące do otwierania plików muzycznych. Jego nazwa a także wzornictwo są podobne do popularnego Winampa. Również zestaw funkcji oferowanych przez AIMP jest pokrewny do tych, które posiada Winamp. AIMP download jest w stanie odtworzyć większość plików audio. Daje zarówno szansę słuchania internetowych stacji radiowych. Aplikacja jest wyposażona w bibliotekę mediów, obsługę profili a także edytor tagów.

Wygląd programu można dowolnie modyfikować dzięki dostępności wielu rodzajów skórek. Poza tym dzięki pluginom można wzmacniać możliwości programu i dodawać nowe ciekawe funkcje. Wielu użytkowników decyduje się właśnie na to oprogramowanie ponieważ w przeciwieństwie do Winampa stanowi bardzo małe obciążenie dla systemu. AIMP do pobrania daje sposobność słuchania i rejestrowania internetowych stacji radiowych w formatach OGG, WAV, MP3. Program ten ma zintegrowaną przeglądarkę kanałów za sprawą tego bez trudności wyszukamy stację radiową, która nas interesuje. Program ten jest osiągalny po polsku. Obsługuje takie formaty jak : MP1, MP2, MP3, MPC, MP+,UMX, AAC, WAV, CDA, WMA, S3M, XM, MOD, ITA, AC, AC3, OGG, FLAC, APE, MO3, MTM, AC3, AIMP po polsku posiada 18-pasmowy korektor, 32-bitowe obróbkę dźwięku, obsługuje dużo playlist równolegle, tworzy kolejki odtwarzania plus obsługuje zakładki.

Ma możliwość tworzenia profili, co jest nadzwyczaj wygodne jeżeli z komputera korzysta więcej jak jedna osoba. Wygodę użytkowania stanowią także skróty klawiszowe proponowane przez program, które można ustawiać i przystosowywać w dowolny sposób. Ściągnij AIMP i przekonaj się osobiście. AIMP2 pobierz posiada dodatkowo wyszukiwarkę mp3 przez co w prosty sposób znajdziemy interesujący nas utwór. Program ma wbudowany budzik, który uruchomi się o ustalonej godzinie. Ma podobnie możliwość zamknięcia systemu przez co możemy bez przeszkód zasypiać przy muzyce a oprogramowanie wyłączy komputer po ustalonym czasie.

Posiada bibliotekę mediów, która umożliwia ułożenie swojej muzycznej kolekcji, szybkie wyszukiwanie plików, prowadzenie statystyk a także ocenianie utworów. Na witrynie producenta jest sposobność ściągnięcia nie tylko samego programu ale także wielu praktycznych wtyczek i skórek. W internecie można znaleźć skiny do aimp i zmienić jego wygląd. Dostępny jest zarówno program służący do edycji skórek, dzięki któremu możemy stworzyć swoją oryginalną skórkę. AIMP pl jest rozpowszechniany na bezpłatnej licencji przez co możemy korzystać z niego zupełnie za darmo. Działa na wszystkich platformach systemowych Windows. Pobierz AIMP 2 i sprawdź sam jego zalety.
aimp

Zobacz również:

About the Author