Nero pl

Nero pl

Nero pl jest to program, którego podstawową funkcją jest nagrywanie i kopiowanie plików a także tworzenie wirtualnych napędów. Najnowsza wersja tego popularnego programu to już nie tylko narzędzie do przegrywania i nagrywania płyt. Nowe Nero do ściągnięcia to rozbudowany pakiet multimedialny, w którego skład wchodzi 25 różnych narzędzi do zarządzania multimediami. Głównym składnikiem pakietu nadal pozostaje narzędzie do tworzenia kopi zapasowych, zgrywania i nagrywania danych. Dyski przenośne, które obsługuje Nero to CD, DVD a także Blu-ray i HD DVD.

Nero pl do sciagniecia pozwala również tworzyć, udostępniać i przesyłać składanki muzyczne. Możemy przesyłać zdjęcia i filmy wideo do różnych portali społecznościowych takich jak My Space, YouTube czy My Nero. Nowe nero do pobrania ma funkcję, która umożliwia zapisanie materiałów HD w formacie AVCHD dzięki temu możemy przechowywać na przykład filmy na dyskach twardych jak i na różnych nośnikach takich jak karty pamięci czy przenośne dyski USB. W chwili uruchomienia pakietu mamy dostęp do wszystkich funkcji. Dzięki technologi SecurDisc Nero za darmo gwarantuje ochronę naszych danych. Nero potrafi odzyskiwać dane z uszkodzonych nośników, przetwarzać muzykę z płyt winylowych, można wycinać reklamy z plików wideo, stworzyć płytę DVD z profesjonalnym menu oraz zrobić pokaz slajdów ze zdjęć, które posiadamy. Nero 9 pl jest dostępne.

Działa pod systemami operacyjnymi Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7. Panel nawigacyjny jest bardzo prosty w obsłudze dzięki czemu bez problemów odszukamy każdą funkcję, która nas interesuje. Aby zainstalować Nero pl za darmo musimy mieć Internet Explorer 6 lub nowszy, 256 MB pamięci RAM jeżeli mamy system XP i 512 jeżeli używamy Windows Vista lub 7, procesor 1 GHz przy XP i 2GHz przy Windows Vista i 7, 1,8 GB wolnego miejsca na dysku, napęd CD, DVD albo Blu-ray. Musimy mieć jeszcze DirectX 9.0c. Nero za darmo nie jest dostępne. Są za to dostępne dwie wersje trial. Jedna z nich oferuje wszystkie funkcje ale działa przez 15 dni. Druga natomiast działa bez ograniczeń czasowych ale oferuje jedynie podstawowe funkcje takie jak nagrywanie i kopiowanie płyt. Ściągnij darmowe Nero w dowolnej wersji i sprawdź to popularne narzędzie.

nero10

Zobacz również:

About the Author