CCleaner po polsku

CCleaner po polsku

CCleaner po polsku jest to nowoczesny program, który służy do usuwania zbędnych plików zaśmiecających komputer. Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy z tego jak wiele niepotrzebnych plików znajduje się na ich komputerze. Najwięcej takich plików stanowią pozostałości po odinstalowanych programach. Są to głównie wpisy w rejestrze, które nie są usuwane przez system Windows. CCleaner bez problemów wyszuka te wpisy, które zaśmiecają nasz komputer a następnie usunie je co pozytywnie wpłynie na działanie systemu a dodatkowo zwiększy ilość dostępnego miejsca na dysku twardym.

Darmowy CCleaner dodatkowo wyszukuje i usuwa Cookies czyli tymczasowe pliki internetowe. Po odwiedzeniu każdej strony na naszym komputerze jest zapisywany plik Cookie. Tak więc po pewnym czasie, zwłaszcza gdy często korzystamy z internetu plików tych gromadzi się spora ilość. Podobnie jest z historią jeżeli nasza przeglądarka zapisuje historię to po pewnym czasie zajmuje ona dużo miejsca na dysku. Poza tym CCleaner za darmo wyszukuje pozostałości po dzienniku Windows, fragmenty Chkdsk a także listę dokumentów, które były ostatnio otwierane.

Poza tym CCleaner po polsku do pobrania oferuje nam możliwość sprawdzania integralności programów. Jeżeli jakiś program działa powoli lub zawiesza się możemy go przeskanować za pomocą CCleaner. Aplikacja ta działa na wszystkich systemach Windows. Jest udostępniona po polsku. Instalacja przebiega szybko i bez problemów. Konfiguracja CCleaner po polsku nie jest potrzebna o ile nie mamy wymagań dotyczących bardziej zaawansowanych opcji. Jeżeli uważasz, że twój komputer działa zbyt wolno a nie masz czasu na formatowanie i instalowanie wszystkiego od podstaw pobierz CCleaner za darmo i wypróbuj jego możliwości.

ccc

Zobacz również:

About the Author